O nas

Początki naszej Trzmielowej Rodziny sięgają 1989 roku kiedy jako osiedlowy sklepik zaszczepialiśmy pasją do akwarystyki mieszkańców Wrocławia.

Z upływem lat nabieraliśmy doświadczeń oraz niezbędnej wiedzy. Trzmiel zmieniał się. Z czasem postanowiliśmy skoncentrować swoją działalność tylko na akwarystyce.

Uczestnicząc w coraz bardziej ambitnych i wymagających projektach drugie pokolenie Trzmieli zyskało pewności siebie i stabilną pozycję na Dolnym Śląsku. Z czasem stając się liderem w Polsce.

Rodzina Trzmieli

Rodzina Trzmieli to zespół ludzi, których łączy zamiłowanie do akwarystyki. Są wśród nas eksperci od zbiorników słodkowodnych jak i morskich. Zajmujemy się również oczkami wodnymi oferując doradztwo i niezbędne akcesoria w tym zakresie.

Klient zawsze w centrum uwagi, to jedna z naszych zasad. Dostarczamy wyroby i świadczymy usługi na poziomie zgodnym z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Staramy się, aby nikt nie czuł się u nas anonimowo. Zakładanie akwarium przez nowego akwarystę traktujemy jako spełnianie czyichś marzeń. Swoją wiedzą dzielimy się w sposób przystępny dla każdego aby zakładanie akwarium stało się miłym doświadczeniem. W tym co robimy jesteśmy uczciwi i solidni. Zaufanie Klientów budujemy poprzez kompetentny zespół oraz sklep internetowy zaprojektowany z myślą o przyjaznych zakupach.

Rodzina Trzmieli rozrasta się z każdym nowym akwarystom, posiadaczem oczka wodnego. Duża aktywność jest wpisana w życie Trzmieli, podnosimy kwalifikacje szkoląc się i powiększając portfolio produktów, podejmując współprace z nowymi partnerami. Codzienną pracą umacniamy swoją pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.

Zachęcamy również do przeczytania naszej rodzinnej historii i wysłuchania audycji radiowej z naszym udziałem.

 
     
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium