Aquaforest COMPONENT A 200ml akwarium morskie

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,00 zł 24.00
ilość szt.
za ten produkt otrzymasz 120 trzmielików
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Aquaforest

Opis

AQUAFOREST Component A 200ml dla korali

  • uzupełnienie strontu i baru w akwarium morskim
  • idealny dla korali LPS i SPS
  • idaealny dla małży
  • postać płynna ułatwia dozowanie do zbiornika

Component A przeznaczony jest do uzupełniania niewielkich niedoborów strontu i baru w akwarium morskim. Unikalna formuła preparatu została stworzona w oparciu o proporcje strontu i baru, w jakich naturalnie występują one w wodzie morskiej. W zamkniętym systemie akwariowym odpieniacz i media filtracyjne usuwają z wody pierwiastki śladowe, dlatego konieczna jest ich suplementacja. Dzięki idealnej równowadze pierwiastków Component A pozwala na stworzenie warunków niemal identycznych z panującymi w naturalnej wodzie morskiej. Stront wspomaga budowę tkanki szkieletowej koralowców oraz poprawia przyswajanie przez nie wapnia. Wspiera również wzrost koralowców miękkich. Bezpieczne stężenie preparatu minimalizuje szanse na przedawkowanie mikroelementów, dzięki czemu Component A mogą stosować również początkujący akwaryści.

Dozowanie: w akwariach z obsadą mieszaną 5 ml na 100 l wody raz w tygodniu. Wielkość dawki można również dostosować do konsumpcji wapnia w akwarium – 1 ml na każde 20 ppm/100 l wody. W przypadku prowadzenia akwarium metodą Ballinga – 20 ml/1 l roztworu Calcium. Stosując Components A, B, C należy zachować 5-minutową przerwę pomiędzy poszczególnymi dawkami.

Nie mieszać i nie przechowywać komponentów w jednym pojemniku.

Produkt przeznaczony wyłącznie do akwarystyki. Przechowywać w chłodnym miejscu z dala od światła oraz dzieci. Nakrętek nie należy dokręcać zbyt mocno, może to skutkować pęknięciem lub uszkodzeniem opakowania.

Opinie o produkcie (0)